|~Pc kopat 2oo8~|| HACKİNG ,SECURİTY,PROGRAMLAMA,PROGRAM,İNTERNET ERİŞiMİ ,PAYLAŞIM PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|~Pc kopat 2oo8~|| HACKİNG ,SECURİTY,PROGRAMLAMA,PROGRAM,İNTERNET ERİŞiMİ ,PAYLAŞIM PORTALI

BİLGİSAYAR, WEB PROGRAMLAMA,İNTERNET ERİŞİMİ, PROGRAMLAMA VE PC BAKIM, DONANIM, PC GÜVENLİK SUNUCU YOLU

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var"

2 posters
YazarMesaj
XabrkX
Admin
Admin
XabrkX

Erkek
Lakap : ******kaRİZma*******
RUH HALİ : saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var" Manyak10
SADECE BU KONUDA AŞAĞIDAKİ KADAR TEŞEKKÜR EDİLDİ : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
TAKIM : saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var" D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var" Empty
MesajKonu: saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var"   saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var" EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 3:49 pm

Seddülbahir ve Conkbayır'ın büyük kahramanlarından biride Bombacı Mehmet Çavuş 'tu. Bu kahraman Anadolu çocuğu ,İngilizlerin siperlerimize fırlattığı el bombalarını korkusuzca hemen yakalar,karşı tarafa fırlatır ve zararını kendilerine dokundururdu. İngilizler bunu anlamış olacaklar ki bombaları bir kaç sayı saydıktan sonra fırlatarak Mehmet Çavuş 'un iadesini önlemeye çalışmışlardı. İşte böyle bir bomba Mehmet Çavuş 'un elinde patlayarak sağ elinin bileğinden kopmasına sebep olmuştu. Bu yiğit delikanlı vazife şuuruyla hastahaneden tabur kumandanına yazdığı mektupta şöyle diyordu:

Sağ kolumu kaybettim, zarar yok, sol kolum var. Onunla da pekala iş görebilirim. Beni müteessir eden ve yüne kıtama iltihak edip düşmanla çarpışmama mani olan şey yaramın henüz kapanmamış olmasıdır.

Hastahaneden kurtularak halen harbe iştirak edemediğim için beni mazur görünüz ,affedeniz muhterem kumandanım.."

İşte Savaş Biz Böyle Kazandık.....
http://www.pckopat.yetkinforum.com
*****GAMEOVER*****
MODERATÖR
MODERATÖR
*****GAMEOVER*****

Erkek
Lakap : OYUN KOPAT-ÇÖPÇATANCI-MATEMATİKCİ-MATEMATİK MANYAĞI xD xD
RUH HALİ : saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var" Parano10
SADECE BU KONUDA AŞAĞIDAKİ KADAR TEŞEKKÜR EDİLDİ : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
TAKIM : saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var" D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var" Empty
MesajKonu: Geri: saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var"   saĞ Kolumu Kaybettİm Ama Sol Kolum Var" EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 6:27 pm

paylaşım içni sağol..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Robinho, Chelsea'ye gidebilir ama..."