|~Pc kopat 2oo8~|| HACKİNG ,SECURİTY,PROGRAMLAMA,PROGRAM,İNTERNET ERİŞiMİ ,PAYLAŞIM PORTALI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|~Pc kopat 2oo8~|| HACKİNG ,SECURİTY,PROGRAMLAMA,PROGRAM,İNTERNET ERİŞiMİ ,PAYLAŞIM PORTALI

BİLGİSAYAR, WEB PROGRAMLAMA,İNTERNET ERİŞİMİ, PROGRAMLAMA VE PC BAKIM, DONANIM, PC GÜVENLİK SUNUCU YOLU

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit)

YazarMesaj
*****GAMEOVER*****
MODERATÖR
MODERATÖR
*****GAMEOVER*****

Erkek
Lakap : OYUN KOPAT-ÇÖPÇATANCI-MATEMATİKCİ-MATEMATİK MANYAĞI xD xD
RUH HALİ : Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) Parano10
SADECE BU KONUDA AŞAĞIDAKİ KADAR TEŞEKKÜR EDİLDİ : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
TAKIM : Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) Empty
MesajKonu: Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit)   Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) EmptyCuma Eyl. 05, 2008 8:54 am

Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) Boformaiw7Resimi büyütmek için üstüne tıklayın!

Sakın bu resmi kaydedip işe başlamayın. Bu resim JPG formatındadır ve tek parçadan oluşur. Bizim bu formaya işlem yapmamız için ilk önce gövdeyi, kollarını, şortu, tozlukları v.s. parçalamız gerekir. Ne kadar katman varsa o kadar işimiz kolaylaşır. Tek parçayla çalışmak gerçek profesyonellerin işidir Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) Evet.

Ben sizin için bu formayı parçaladım. Formanın parçalanmış haline rar dosyası olarak BURADAN (300 kb) sıkıştırılmamış olarak BURADAN ulaşabilirsiniz. Bu bir photoshop dosyasıdır. Bu dosyayı açmak ve forma yapmak istiyorsanız elinizde bu programın bulunması gerekir.

Veeeeeeee başlıyoruz....

http://rapidshare.com/files/54503204/Bo_...a.rar.html
Sahne 1
Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) 01vc9Resimi büyütmek için üstüne tıklayın!

Sahne 2
Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) 02xk1Resimi büyütmek için üstüne tıklayın!

Sahne 3
Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) 03hr2Resimi büyütmek için üstüne tıklayın!

Sahne 4 Burada ne kadar ayrıntı detay eklemek istediğiniz sizin hayal gücünüze kalmış. Takımın sahibi sensin. Formaya hangi sponsoru almak istiyorsan
Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) 04hk7Resimi büyütmek için üstüne tıklayın!

Sahne 5
Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) 05ld8Resimi büyütmek için üstüne tıklayın!

Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) Son Perde
Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) 40945935ad7Resimi büyütmek için üstüne tıklayın!

İşte bu kadar. Artık sen de forma yapabiliyorsun. Burada verilen ipuçlarını hayalgücünle ve yaratıcı zekanla birleştirebilirsen ve birazda photoshaptan anlıyorsan profesyonel işlere imza atabilirsin.

Omuzdan kola inen çizgilere dikkat! Aşağıda kırmızıyla gösterilen bölegede omuzdan dirseğe çizgi iniyorsa, bunların hizasını çok iyi ayarlamanız gerekir. eğer oturtamazsanız oyunda omuz çizgileriyle koldaki çizgiler aynı hizada olmayacaktır.

Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit) Boformatx0Resimi büyütmek için üstüne tıklayın!

Fifa 2008 için Forma Yapımı - Resimli Anlatım (Çok Basit)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» basit hack yolu
» FiFa MaNaGeR 08
» Fifa 08 Spiker Yama